• SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2020/2021

Aleksandra Mazurek 7e
      • Kartka świąteczna od SU - Wielkanoc 2021

• Życzenia z okazji Dnia Kobiet

• W Dniu Kobiet, dla Was drogie Panie, kilka ciepłych słów w imieniu męskiej części naszej społeczności przygotował Samorząd Uczniowski.

• Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

• Tradycją szkoły jest, że w ostatnim dniu szkolnym przed Świętami Bożego Narodzenia spotykamy się w szkolnej i klasowej rodzinie, aby obchodzić Wigilię.

Okoliczności zmusiły nas do spotkań online. Chcemy dziś z Wami świętować mimo wszystko,  w tak niecodzienny sposób. Samorząd Uczniowski przesyła życzenia i zaprasza do spędzenia kilku chwil w świątecznym nastroju.

• Pamiętamy

• Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Janikowie pamiętają o wyjątkowych Miejscach Pamięci...

W tym roku uczniowie wraz z nauczycielami nie mogli tradycyjnie udać się w najważniejsze Miejsca Pamięci, by uczcić pamięć znaczących wydarzeń i osób dla naszego miasta.

W imieniu społeczności szkolnej opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Jacek Czubachowski odwiedził wskazane poniżej Miejsca, by podkreślić, że szanujemy i pamiętamy:

- Dąb Niepodległości posadzony w stulecie państwa polskiego z inicjatywy nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Janikowie,

- Dąb Pamięci posadzony w kwietniu 2010 r. w ramach ogólnopolskiego programu KATYŃ...OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA por. Aleksandra Plucińskiego rozstrzelanego w 1940 w Charkowie,

- Tablica Jana Wojciechowskiego - pierwszego kierownika polskiej szkoły w Janikowie

oraz Obelisk Powstańców Wielkopolskich.

Pamiętamy!

• Dzień Edukacji Narodowej kl. IV - VI

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego klas IV - VI uczniowie przygotowali życzenia dla swoich nauczycieli oraz umieścili na wystawie. Poprzez radiowęzeł przekazali informacje o Dniu Edukacji Narodowej społeczności szkolnej oraz życzenia z piosenkami dla nauczycieli.

• KANDYDACI DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO-KLASY VII-VIII

• Od 7 września w szkole trwa kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z programem wyborczym osób kandydujących.